הסרת משקפיים

רוצים ליהנות מהליך הסרת משקפיים בלייזר? הגעתם למקום הנכון! ברשת מרפאות העיניים מבית אסותא אופטיק יחכו לכם כל הסיבות של העולם לקבוע עוד היום תור לבדיקת התאמה, כך שבקרוב תוכלו ליהנות מעיניים חשופות, ללא מתכות וללא משקפיים! הגיע הזמן להתקדם אל עבר העתיד, אתם באים?

הסרת משקפיים בלייזר על ידי מיטב הרופאים
ברשת מרפאות אסותא אופטיק לא מתפשרים על איכות, שירות ומקצועיות. שלושת הפרמטרים הללו מלווים את כל הסניפים שלנו, הפזורים ברחבי הארץ, בהם יחכו לכם מנתחי עיניים מומחים להליכי הסרת משקפיים בשיטות מתקדמות, תוך ליווי אישי לכל אורך הדרך, התאמה מקסימלית לסוג העיניים שלכם ולתקציבכם וערבות לתוצאה הטובה ביותר!

סוגי הסרת משקפיים – מתקדמים אל העתיד
1. TRANS PRK
שיטת ה- TRNS PRK להסרת משקפיים היא שיטה יעילה ומתקדמת, במסגרתה נהנים מאות מטופלים מדי יום מתיקון ראיה מושלם. הסרת משקפיים בטכנולוגיה זו כוללת את תיקון הראיה בחלקה החיצוני של הקרנית בלבד, מבלי שיתבצע הליך כירורגי ומבלי לעשות שימוש במכשיר ניתוחי כלשהי. ההליך כולל הקרנת קרן לייזר ממוקדת אל שטח הקרנית, כך ששכבת האפיתל מוסרת ומתבצע תיקון מספר מושלם, מבלי שהמכשור יגע בעין כלל.
2. LASIK
שיטת LASIK היא שיטה נוספת בעזרתה מתקנים ראיה. שיטה זו כוללת מיקוד בשכבות הפנימיות של הקרנית ולא החיצוניות, כשההליך הרפואי כולל את חיתוך השכבה העליונה – וכך מתבצע תיקון המספר.
3. Z LASIK
Z LASIC היא שיטת הסרת משקפיים נוספת ממשפחת LASIK שהוזכרה לעיל, אך היא נחשבת למתקדמת ובטוחה הרבה יותר. הטכניקה בה משתמשים לצורך תיקון הראיה מצמצמת את הסיכון שבהליך למינימום ומאפשרת למאות אלפי מטופלים ליהנות מתיקון ראיה מושלם. ההליך הרפואי כולל שימוש בקרני לייזר לכל אורך הניתוח והוא אינו כולל שימוש בלהב כלל, מה שהופך את השיטה הזו למתקדמת ובטוחה במיוחד, ואחת הפופולריות הקיימות.

העיניים שלכם חשובות לכם – אך הן חשובות לנו לא פחות. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משיטות מתקדמות להסרת משקפיים בלייזר וליהנות מכל הטוב שבטכנולוגיה המתקדמת, לכל אורך הדרך!

6 מחשבות על “הסרת משקפיים

  1. השתלת שיער בקנדה – שם לרוב התוצאות הן באיכות טובה, אך העלות לשתל ומחיר השתלת שיער הוא גבוה ביותר, מן הגבוהים בעולם, ומסתכם בהוצאה של עשרות אלפי דולרים, סכום אותו מרבית הישראלים אינם יכולים להרשות לעצמם עבור הליך קוסמטי, משנה חיים ככל שיהיה.
    השתלת שיער בטורקיה – שם ההפך הוא הנכון, והמחירים הינם דווקא זולים ביותר, יש שיאמרו בצורה מחשידה, או במילים אחרות – על מה שעולה בזול משלמים ביוקר… פעמים רבות המחירים הזולים של השתלת שיער בטורקיה מתבטאים באיכות השתלת שיער ירודה, מה שהופך את כל הסיפור למשתלם מאוד בטווח הקצר, אך ללא משתלם כלל בטווח הארוך בשל תוצאות באיכות נמוכה וירודה. מרפאות רבות לביצוע השתלת שיער בטורקיה מציעות מחירים מגוחכים ומבצעים ללא תחרות וכך משכנעות תיירים רבים לבצע אצלם השתלת שיער, זאת על חשבון התוצאות.

  2. אם עברתם דירה או שקניתם טלויזיה חדשה ואתם צריכים שירות מקצועי של הנדימן תוכלו קרוא לקבל טיפים מקצועיים בתיקן לבית והתקנת טלויזיה.

  3. צריכים להזמין בראשון לציון והסביבה לא רוצים לקבל מידע מקצועי על התחום איך לבחור בנו צורך לבצע השוואת מחירים בין יתקשר וכמובן לשלוח תמונה או סרטון זה יחסוך זמן הכסף אני בדרך לחצי על הקישור למטה למאמר המלאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.