פרסום אתרים

רוצים לפרסם את האתר שלכם בגוגל?

אתר אינטרנט עסקי ללא פרסום בגוגל אינו משרת את המטרה העיקרית בשבילה הוא הוקם. אתר אינטרנט של בית עסק או חברה, מטרתו לייצג את החברה ואת השירותים שלה ולספק ללקוחות פוטנציאליים את החשיפה הנדרשת להם להגיע אליו, בין אם זה דרך הטלפון הנייד ובין אם זה דרך המחשב הפרטי שלהם. רוב החיפושים היום במנוע החיפוש העוצמתי של גוגל מגיעים מהטלפונים הניידים ולכן פרסום אתרים מתמקד היום בעיקר בפרסום המותאם לטלפון הנייד. אם אתר האינטרנט שלכם מותאם לטלפון הנייד בצורה מושלמת, זה הזמן שלכם לפרסם את האתר במנוע החיפוש היעיל והמצליח של גוגל.

פרסום אתר בדיגיטל במחיר משתלם

כאשר מדברים על פרסום של אתר בגוגל, מתייחסים לקידום הממומן והאורגני. הקידום הממומן פועל על גבי מערכת פרסום הנקראת גוגל אדס Google Ads הנחשבת למערכת פרסום המתקדמת ביותר הקיימת היום. המערכת בנויה בבסיסה על קמפיינים בשיטת ה-Pay Per Click (PPC) הנחשבת לפופולרית במיוחד בפרסום מודעות של גוגל, המופיעות בראש כל דף ראשון ובתחתית הדף, הן בטלפון הנייד והן במחשב האישי. כאשר האתר שלכם מגיע לדפים הראשונים של מנוע החיפוש של גוגל, החשיפה שלכם יכולה להגיע לאלפים ואף למאות אלפי אנשים, תלוי בפופולריות של מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם.

השגת לידים דרך מנוע החיפוש של גוגל

מנוע החיפוש של גוגל הוא ללא ספק הכלי היעיל ביותר להשגת לידים. בשונה מפרסום ממומן בפייסבוק, הפרסום הממומן במנוע החיפוש של גוגל בנוי על חיפושים של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולא על מודעות פרסום שאינן קשורות באופן ספציפי למה שאתם מחפשים. למרות שפייסבוק שיפרו את האלגוריתם שלהם בכדי להעלות פרסומות הרלוונטיות למוצרים שחיפשתם ברשת, עדיין מנוע החיפוש של גוגל הוא יעיל יותר ומביא אליו לקוחות המחפשים את המוצר הספציפי שלכם ולאו דווקא דרך מודעה שהם ראו על הדרך בפייסבוק או באינסטגרם.

פרסום אתרים עם חברה מקצועית

פרסום אתרים עסקיים מתחיל קודם כל עם ליווי מלא של חברה מקצועית לפרסום וקידום אתרים. חברה המתמחה בשיווק דיגיטלי ובבניית קמפיינים בגוגל, תדע להביא אתכם לדפים הראשונים במילות מפתח העיקריות של אתר האינטרנט שלכם. היתרון הגדול הוא שתמיד תהיה לכם את האפשרות לשלב בין קידום ממומן לבין אורגני בגוגל במקביל ולהגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות חדשים בטווח הקצר והארוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.